Single Page Protection (1.0.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Password
hu: Jelszó

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Custom
hu: Egyéni

en: Enter Password
hu: Meg kell adni egy jelszót

en: Incorrect password.
hu: Hibás jelszó.
