Single Page Protection (1.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Actions
ja: アクション

en: Password
ja: パスワード

en: Add
ja: 追加

en: Custom
ja: カスタム

en: Enter Password
ja: パスワードの入力
