Single Page Protection (1.0.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Password
ka: პაროლი

en: Add
ka: დამატება
