Single Page Protection (1.0.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Actions
pl: Akcje

en: Password
pl: Hasło

en: Add
pl: Dodaj

en: Custom
pl: Własne
