Single Page Protection (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Password
ro: Parolă

en: Add
ro: Adaugă

en: Custom
ro: Personalizat
