Single Page Protection (1.0.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్
