Single Page Protection (1.0.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Add
vi: Thêm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Enter Password
vi: Gõ mật khẩu

en: Incorrect password.
vi: Mật khẩu không đúng.
