Single Page Protection (1.0.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Custom
bo: རང་བཟོས
