Single Page Protection (1.0.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Password
ca: Contrasenya

en: Add
ca: Afegeix

en: Custom
ca: Personalitzat
