Single Page Protection (1.0.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Custom
hi: मनपसंद
