Single Page Protection (1.0.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Enter Password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ನಮೂದಿಸಿ
