Single Page Protection (1.0.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Password
nn: Passord

en: Custom
nn: Tilpassa
