Single Page Protection (1.0.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Actions
pt: Ações

en: Password
pt: Senha

en: Add
pt: Adicionar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Enter Password
pt: Digite a Senha
