Single Page Protection (1.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Password
sk: Heslo

en: Add
sk: Pridať

en: Custom
sk: Vlastná
