Single Page Protection (1.0.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: Password
sl: Geslo

en: Add
sl: Dodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno
