Single Page Protection (1.0.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Password
sv: Lösenord

en: Add
sv: Lägg till

en: Custom
sv: Anpassad

en: Incorrect password.
sv: Ogiltigt lösenord.
