Single Page Protection (1.0.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Custom
ar: مخصص
