Single Page Protection (1.0.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Password
az: Parol

en: Add
az: Əlavə et

en: Custom
az: Seçilmiş
