Single Page Protection (1.0.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Password
be: Пароль

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Custom
be: Паводле настроек
