Single Page Protection (1.0.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Custom
cy: Addasu
