Single Page Protection (1.0.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Password
da: Adgangskode

en: Add
da: Tilføj

en: Custom
da: Tilpasset
