Single Page Protection (1.0.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Add
el: Προσθήκη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
