Single Page Protection (1.0.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Password
fr: Mot de passe

en: Add
fr: Ajouter

en: Custom
fr: Personnalisé
