Single Page Protection (1.0.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Add
gu: ઉમેરો
