Single Page Protection (1.0.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Password
hr: Lozinka

en: Add
hr: Dodaj

en: Custom
hr: Prilagođeno
