Single Page Protection (1.0.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Password
is: Lykilorð

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Custom
is: Sérsniðið
