Single Page Protection (1.0.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Custom
kk: Өзгертпелі
