Single Page Protection (1.0.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Add
km: បន្ថែម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
