Single Page Protection (1.0.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Custom
ku: درووستکراو
