Single Page Protection (1.0.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Add
lt: Pridėti

en: Custom
lt: Savitas
