Single Page Protection (1.0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Add
mr: समाविष्ट करा
