Single Page Protection (1.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل
