Single Page Protection (1.0.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Custom
am: ብጁ
