Single Page Protection (1.0.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Password
ast: Clave

en: Add
ast: Amestar

en: Custom
ast: Personalizáu
