Single Page Protection (1.0.5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Password
bg: Парола

en: Add
bg: Добави

en: Custom
bg: Персонализиран
