Single Page Protection (1.0.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Actions
cs: Akce

en: Password
cs: Heslo

en: Add
cs: Přidat

en: Custom
cs: Vlastní
