Single Page Protection (1.0.5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Actions
de: Aktionen

en: Password
de: Passwort

en: Add
de: Hinzufügen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Enter Password
de: Passwort eingeben

en: Incorrect password.
de: Falsches Passwort.
