Single Page Protection (1.0.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Password
fi: Salasana

en: Add
fi: Lisää

en: Custom
fi: Oma

en: Incorrect password.
fi: Virheellinen salasana.
