Single Page Protection (1.0.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Password
gl: Contrasinal

en: Add
gl: Engadir

en: Custom
gl: Personalizado
