Single Page Protection (1.0.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: Password
he: סיסמה

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Custom
he: מותאם
