Single Page Protection (1.0.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Actions
jv: Aksi

en: Password
jv: Sandhi

en: Add
jv: Tambah

en: Custom
jv: Kostum
