Single Page Protection (1.0.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Password
lv: Parole

en: Add
lv: Pievienot

en: Custom
lv: Pielāgots
