Single Page Protection (1.0.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Custom
ne: अनुकूल
