Single Page Protection (1.0.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: Password
oc: Senhal

en: Add
oc: Apondre

en: Custom
oc: Personalizat
