Single Page Protection (1.0.5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Password
ru: Пароль

en: Add
ru: Добавить

en: Custom
ru: Собственная

en: Enter Password
ru: Введите пароль
