Single Page Protection (1.0.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Add
th: เพิ่ม

en: Custom
th: กำหนดเอง
