Single Page Protection (1.0.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Password
tr: Parola

en: Add
tr: Ekle

en: Custom
tr: Özel
