Single Page Protection (1.0.5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Password
uk: Пароль

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Custom
uk: Власний

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Incorrect password.
uk: Некоректний пароль.
