Spreaker (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Manage
ar: تسيير

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Show
ar: عرض

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date
