Spreaker (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Manage
be: Кіраваць

en: All
be: Усе

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Show
be: Паказаць

en: Apply
be: Ужыць
